O nas

O firmie

Solidna firma z tradycjami!

Firma KOLEKTOR istnieje na rynku od 1994 r. i od samego początku specjalizuje się w naprawach sprężarek chłodniczych i silników elektrycznych. Przez ponad dwadzieścia lat działalności mamy przyjemność współpracy z ludźmi i firmami tworzącymi oblicze dzisiejszej branży chłodniczej.
Posiadamy duże doświadczenie teoretyczne i praktyczne oraz bezpośrednio współpracujemy z producentami sprężarek dzięki czemu zlecenia wykonujemy szybko i w konkurencyjnych cenach.
Zapewniamy miłą obsługę oraz fachowość i rzetelność podczas realizacji Państwa zlecenia.

Nasz zespół

Nasz warsztat


Dobry i solidny warsztat to nie tylko narzędzia, które oczywiście są niezbędne do realizacji wszelkich prac związanych z naprawą sprężarek chłodniczych i silników elektrycznych, ale również ludzie i ich umiejętności.

Dbamy o naszych pracowników i ich umiejętności. Nieustannie podnosimy ich kwalifikacje poprzez różnego rodzaju szkolenia dzięki którym nabierają wiedzy praktycznej i teoretycznej pozwalającej na szybkie i bezproblemowe realizowanie powierzonych im zadań.

Co robimy

Sprężarki chłodnicze

Naprawa sprężarek chłodniczych zarówno śrubowych jak i tłokowych.

Silniki elektryczne

Naprawa, przezwajanie i regeneracja silników elektrycznych oraz w razie potrzeby również ich wyważanie.

Części zamienne

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami oferujemy również sprzedaż części zamiennych do sprężarek chłodniczych Frascold, Bitzer, Copeland.

Dlaczego my

Począwszy od 1994 roku nieustannie nabieramy doświadczenia, które procentuje najwyższą jakością usług oraz umiejętnością realizacji nawet najbardziej nietypowych napraw.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i rzetelnie realizujemy powierzone nam zadania.
Jesteśmy oddani swojej pracy. Wykonujemy to co lubimy i na czym się znamy, a to pozwala nam pracować z pełnym zaangażowaniem.
Specjalizujemy się w naprawach sprężarek chłodniczych i silników elektrycznych, dzięki czemu jesteśmy wstanie naprawić niemal każde z urządzeń które do nas trafia.
Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami sprężarek chłodniczych i silników elektrycznych jesteśmy w stanie w krótkim czasie dostarczyć niezbędne do naprawy części zamienne.
Na wykonywane przez nas usługi udzielamy gwarancji.